Odtrucie alkoholowe i leczenie alkoholizmu - Rzeszów

Nasza klinika

Coraz więcej osób w Polsce zmaga się z problemem alkoholowym. Duża część tych osób nie wie dokąd się udać ze swoim kłopotem. W odpowiedzi na ich potrzeby powstał kolejny gabinet naszej kliniki leczenia alkoholizmu. Tym razem zlokalizowany w Rzeszowie, pomaga pacjentom z tego miasta i okolic. Cel powstania kliniki był jasny – pomóc jak największej ilości osobom uzależnionym pokonać nałóg. Zwoje pierwotne założenie możemy kultywować dzięki wyjątkowej kadrze lekarskiej, nowoczesnemu sprzętowi i aparaturze a także dzięki olbrzymiemu zaufaniu ze strony naszych pacjentów.

To właśnie zaufanie jest nadrzędnym filarem naszej kliniki leczenia alkoholizmu. Pomogliśmy już wielu pacjentom w Rzeszowie i w całej Polce porzucić nałóg alkoholowy. Nasze terapie leczenia alkoholizmu oraz detoks alkoholowy są całkowicie bezpieczne dla zdrowia a przy tym niezwykle skuteczne. W leczeniu alkoholizmu kierujemy się zasadą doboru indywidualnych terapii. Szyte na miarę potrzeb odtrucie alkoholowe daje o wiele lepsze rezultaty niż stosowane schematy alkoholoodtrucia w konkurencyjnych klinikach.

Oddziały naszych placówek znajdziesz w różnych miastach w Polsce:

Wrocławska klinika leczenia alkoholizmu skupiająca się głównie na awerysjnym leczeniu z wykorzystaniem leku Disulfiram. Profesjonalizm, dobra lokalizacja oraz atrakcyjne ceny stanowią główne atuty działalności placówki. Zapraszamy do kontaktu – Profesjonalne leczenie esperal, więcej danych na stronie esperal.wroclaw.pl

Kliniki Primed Warszawa to stołeczna placówka zapewniająca komfortowe zabiegi wszycia leku esperal. Kadra lekarska zapewnia kompleksowe podejście, począwszy od pierwszego kontaktu, aż po zdjęcie szwów po zabiegu implantacji leku. Duża ilość pozytywnych opinii świadczy o wysokiej jakości placówki.

Dane: Primed Esperal Warszawa – wszywki-warszawa.pl